BSH1001P01F2A
Numer produktu DigiKey
4008-BSH1001P01F2A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BSH1001P01F2A
Opis
MOTOR 100 IP40 SMOOTH INC BRK AN
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 6000obr./min 1,5kW 480V~
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
447,5 / 3160
Producent
Schneider Electric
Moc - znamionowa
1,5kW
Seria
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Średnica - wału
0,748" (19,00mm)
Status części
Aktywny
Długość - wału i łożyska
1,575" (40,00mm)
Typ
Silnik prądu zmiennego
Rozstaw otworów mocujących
3,740" (95,00mm)
Funkcja
Serwosilnik
Styl zakończenia
Złącze
Napięcie - znamionowe
480V~