BMH2053P37A1A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH2053P37A1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH2053P37A1A
Opis
MOTOR 205MM IP65 KEY ENC MULTI16
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 3800obr./min 6,5kW 480V~
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BMH2053P37A1A Modele
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
7392 / 52200
Producent
Schneider Electric
Moc - znamionowa
6,5kW
Seria
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 8,071" x 8,071" (205,00mm x 205,00mm)
Opakowanie
Skrzynka
Średnica - wału
1,500" (38,10mm)
Status części
Aktywny
Długość - wału i łożyska
3,150" (80,00mm)
Typ
Silnik prądu zmiennego
Rozstaw otworów mocujących
7,087" (180,00mm)
Funkcja
Serwosilnik
Styl zakończenia
Złącze
Napięcie - znamionowe
480V~