BMH2053P27F1A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH2053P27F1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH2053P27F1A
Opis
MTR 205MM IP65 NOKEY ENC MULTI16
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 3800obr./min 6,5kW 480V~
Modele EDA/CAD
BMH2053P27F1A Modele
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
7392 / 52200
Moc - znamionowa
6,5kW
Seria
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 8,071" x 8,071" (205,00mm x 205,00mm)
Średnica - wału
1,500" (38,10mm)
Długość - wału i łożyska
3,150" (80,00mm)
Rozstaw otworów mocujących
7,087" (180,00mm)
Napięcie - znamionowe
480V~