BMH0701T31A1A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH0701T31A1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH0701T31A1A
Opis
MOTOR 70MM IP65 KEY ENC SINGLE12
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 8000obr./min 450W 240V~
Modele EDA/CAD
BMH0701T31A1A Modele
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
191,2 / 1350
Moc - znamionowa
450W
Seria
Rozmiar / wymiar
Square - 2.760" x 2.760" (70.10mm x 70.10mm)
Średnica - wału
0,430" (10,92mm)
Długość - wału i łożyska
0,910" (23,11mm)
Rozstaw otworów mocujących
2,360" (59,94mm)
Funkcja
Serwosilnik
Styl zakończenia
Złącze
Napięcie - znamionowe
240V~