BMH0701P26A2A
Numer produktu DigiKey
4008-BMH0701P26A2A-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMH0701P26A2A
Opis
MOTOR 70MM IP65 NOKEY ENC SINGLE
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu zmiennego Serwosilnik 8000obr./min 700W 480V~
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BMH0701P26A2A Modele
Kategoria
obr./min
8000obr./min
Producent
Schneider Electric
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
184 / 1,300
Seria
Moc - znamionowa
700W
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
Square - 2.760" x 2.760" (70.10mm x 70.10mm)
Status części
Aktywny
Średnica - wału
0,430" (10,92mm)
Typ
Silnik prądu zmiennego
Długość - wału i łożyska
0,910" (23,11mm)
Funkcja
Serwosilnik
Rozstaw otworów mocujących
2,360" (59,94mm)
Napięcie - znamionowe
480V~