AZ5CE015 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Schneider Electric
W magazynie: 608
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Altech Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
CNC Tech
W magazynie: 16 843
Phoenix Contact
Phoenix Contact
Weidmüller
W magazynie: 65
Weidmüller
Czarne Złącze tulejki przewodu 16 AWG (1,50mm²) Przewód pojedynczy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AZ5CE015
Numer produktu DigiKey
4008-AZ5CE015-ND
Producent
Numer produktu producenta
AZ5CE015
Opis
CABLE ENDS
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AZ5CE015 Modele
Kategoria
Izolacja
Izolowane
Producent
Schneider Electric
Rozmiar
16 AWG (1,50mm²)
Seria
Długość - całkowita
14,00mm
Opakowanie
Skrzynka
Długość - wtyku
8,00mm