ATV320U11N4C412
Numer produktu DigiKey
4008-ATV320U11N4C412-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATV320U11N4C412
Opis
ALTIVAR SOLAR DRIVE ATV320, 1.5H
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Napęd o zmiennej częstotliwości 500V 3A 1.1 kW Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
ATV320U11N4C412 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
3A
Producent
Schneider Electric
Moc - obciążenie
1.1 kW
Seria
Napięcie - zasilania
380 - 500V~
Opakowanie
Skrzynka
Interfejs
CAN, EtherNet/IP, Modbus TCP, szeregowe
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Stopień ochrony
IP20
Liczba silników
1
Agencja zatwierdzająca
CE, RCM, UKCA, UR
Napięcie - obciążenia
500V