ATV320U11M3C
Numer produktu DigiKey
4008-ATV320U11M3C-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATV320U11M3C
Opis
ATV320 CP DRIVE IP20 -1.5HP-200/
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Napęd o zmiennej częstotliwości 200 - 240V 6,9A 1.1 kW Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
ATV320U11M3C Modele
Kategoria
Liczba silników
1
Producent
Schneider Electric
Napięcie - obciążenia
200 - 240V
Seria
Prąd - wyjściowy
6,9A
Opakowanie
Skrzynka
Moc - obciążenie
1.1 kW
Status części
Aktywny
Interfejs
Puszka
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Temperatura robocza
-10°C - 60°C