ATV320U11M2C412
Numer produktu DigiKey
4008-ATV320U11M2C412-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATV320U11M2C412
Opis
ALTIVAR SOLAR DRIVE ATV320, 1.5H
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Napęd o zmiennej częstotliwości 240V 6,9A 1.1 kW Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATV320U11M2C412 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
6,9A
Producent
Schneider Electric
Moc - obciążenie
1.1 kW
Seria
Napięcie - zasilania
200 - 240V~
Opakowanie
Skrzynka
Interfejs
CAN, EtherNet/IP, Modbus TCP, szeregowe
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Stopień ochrony
IP20
Liczba silników
1
Agencja zatwierdzająca
CE, RCM, UKCA, UR
Napięcie - obciążenia
240V