ATS480C48Y
Numer produktu DigiKey
4008-ATS480C48Y-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS480C48Y
Opis
ALTIVAR ATS480 SOFT START
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Płynny rozruch / zatrzymanie Zasilanie 480A Obciążenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATS480C48Y Modele
Kategoria
Liczba silników
1
Producent
Schneider Electric
Napięcie - obciążenia
208 ~ 690V
Seria
Prąd - wyjściowy
480A
Opakowanie
Skrzynka
Moc - obciążenie
500000 W
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
110V ~ 230V
Typ
Moduł
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ silnika
Silnik prądu zmiennego
Temperatura robocza
-15°C - 60°C