ATS22D17Q jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Schneider Electric
W magazynie: 0
Arkusz danych
Płynny rozruch / zatrzymanie 195V ~ 484V Zasilanie 17A 230 ~ 440V Obciążenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TeSys Island - The Innovative, Intelligent Motor Control Starter
Programming Basic Parameters on the Altistart ATS22 Soft Starter | Schneider Electric Support
ATS22D17Q
Numer produktu DigiKey
4008-ATS22D17Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS22D17Q
Opis
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL 220V-
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Płynny rozruch / zatrzymanie Zasilanie 17A Obciążenie
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATS22D17Q Modele
Kategoria
Liczba silników
1
Producent
Schneider Electric
Napięcie - obciążenia
230 ~ 440V
Seria
Prąd - wyjściowy
17A
Opakowanie
Skrzynka
Moc - obciążenie
7500 W
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
195V ~ 484V
Typ
Moduł
Interfejs
RS-485
Typ silnika
Silnik prądu zmiennego
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ sterowania
Płynny rozruch / zatrzymanie
Temperatura robocza
-10°C - 50°C