92S11D22D-24
92S11D22D-24
92S11D22D-24
Numer produktu DigiKey
4008-92S11D22D-24-ND
Producent
Numer produktu producenta
92S11D22D-24
Opis
POWER RELAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd cewki
68.6 mA
Prod.
Typ cewki
Bez podtrzymania
Seria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Izolacja cewki
Klasa F
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Typ mocowania
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 55°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Stop srebra
Prąd znamionowy styku
30 A
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL
Napięcie przełączania
600V~, 300V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
840W
Rezystancja cewki
350 Ohms