8903LXG1200V02CR6
Numer produktu DigiKey
4008-8903LXG1200V02CR6-ND
Producent
Numer produktu producenta
8903LXG1200V02CR6
Opis
LIGHTING CONTACTOR 600VAC 30A LX
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik 12PST-NO (12 Form A) 30 A 120V~ Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
8903LXG1200V02CR6 Modele
Kategoria
Napięcie cewki
120V~
Producent
Schneider Electric
Forma styku
12PST-NO (12 Form A)
Seria
Prąd znamionowy styku
30 A
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie przełączania
600V~ (maks.)