8501CO22V20
Numer produktu DigiKey
4008-8501CO22V20-ND
Producent
Numer produktu producenta
8501CO22V20
Opis
POWER RELAY, TYPE C, 10A RESISTI
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 120V~ Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd znamionowy styku
20 A
Prod.
Napięcie przełączania
325VDC - Max
Seria
Obciążenie - maks. przełączanie
6440VA
Opakowanie
Skrzynka
Typ cewki
Bez podtrzymania
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ mocowania
Temperatura robocza
-30°C - 50°C