9TP48P0H001
Numer produktu DigiKey
1688-1802-ND
Producent
Numer produktu producenta
9TP48P0H001
Opis
FAN IMP MTRZD 221X71MM 48VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Wirniki z napędem silnikowym 48V= Okrągłe - średnica 221mm Kula 622,0CFM (17,42m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
9TP48P0H001 Modele
Kategoria
Szum
71,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
76.8 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 158°F (-20 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CSA, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 221mm
Waga
2.4lbs (1.1kg)
Szerokość
71,00mm
Prąd znamionowy (A)
1,6A
Przepływ powietrza
622,0CFM (17,42m³/min)
Zakres napięć
36 - 72V=
Ciśnienie statyczne
2,130in H2O (530,6Pa)