Ilustracja dla ZW-31-14-G-D-750-340 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ZW-31-14-G-D-750-340
Numer produktu DigiKey
612-ZW-31-14-G-D-750-340-ND
Producent
Numer produktu producenta
ZW-31-14-G-D-750-340
Opis
CONN BRD STACK .100" 62POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
62 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ZW-31-14-G-D-750-340 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,340" (8,636mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,750" (19,050mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,340" (8,636mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
62
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
1,430" (36,322mm)