Ilustracja dla ZW-20-20-G-S-540-295 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ZW-20-20-G-S-540-295
Numer produktu DigiKey
612-ZW-20-20-G-S-540-295-ND
Producent
Numer produktu producenta
ZW-20-20-G-S-540-295
Opis
FLEXIBLE BOARD STACKING HEADER,
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ZW-20-20-G-S-540-295 Modele
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,295" (7,493mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,540" (13,716mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,295" (7,493mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
20
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
1
Kolor
Czarne
Długość - całkowita wtyku
1,130" (28,702mm)