Ilustracja dla ZW-12-15-L-S-255-250 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ZW-12-15-L-S-255-250
Numer produktu DigiKey
612-ZW-12-15-L-S-255-250-ND
Producent
Numer produktu producenta
ZW-12-15-L-S-255-250
Opis
CONN BRD STACK .100" 12POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ZW-12-15-L-S-255-250 Modele
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,125" (3,175mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,255" (6,477mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,250" (6,350mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
12
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
1
Kolor
Czarne
Długość - całkowita wtyku
0,630" (16,002mm)