Ilustracja dla ZW-12-12-G-D-410-420 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ZW-12-12-G-D-410-420
Numer produktu DigiKey
612-ZW-12-12-G-D-410-420-ND
Producent
Numer produktu producenta
ZW-12-12-G-D-410-420
Opis
CONN BRD STACK .100" 24POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ZW-12-12-G-D-410-420 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,200" (5,080mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,410" (10,414mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,420" (10,668mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
24
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
1,030" (26,162mm)