Ilustracja dla ZW-08-15-G-D-315-141 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ZW-08-15-G-D-315-141
Numer produktu DigiKey
612-ZW-08-15-G-D-315-141-ND
Producent
Numer produktu producenta
ZW-08-15-G-D-315-141
Opis
CONN BRD STACK .100" 16POS
Szczegółowy opis
16 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
ZW-08-15-G-D-315-141 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,174" (4,420mm)
Długość - wysokość stosu
0,315" (8,000mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,141" (3,581mm)
Liczba pozycji
16
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,630" (16,002mm)