Ilustracja dla ZW-06-14-G-S-1200-118 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ZW-06-14-G-S-1200-118
Numer produktu DigiKey
612-ZW-06-14-G-S-1200-118-ND
Producent
Numer produktu producenta
ZW-06-14-G-S-1200-118
Opis
CONN BRD STACK .100" 6POS
Szczegółowy opis
6 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
ZW-06-14-G-S-1200-118 Modele
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,112" (2,845mm)
Długość - wysokość stosu
1,200" (30,480mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,118" (2,997mm)
Liczba pozycji
6
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
1
Długość - całkowita wtyku
1,430" (36,322mm)