Ilustracja dla ZW-05-10-S-D-400-180 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ZW-05-10-S-D-400-180
Numer produktu DigiKey
612-ZW-05-10-S-D-400-180-ND
Producent
Numer produktu producenta
ZW-05-10-S-D-400-180
Opis
CONN BRD STACK .100" 10POS
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
ZW-05-10-S-D-400-180 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,250" (6,350mm)
Długość - wysokość stosu
0,400" (10,160mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,180" (4,572mm)
Liczba pozycji
10
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
30,0µin (0,76µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,830" (21,082mm)