Ilustracja dla ZW-04-10-S-S-492-118 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ZW-04-10-S-S-492-118
Numer produktu DigiKey
612-ZW-04-10-S-S-492-118-ND
Producent
Numer produktu producenta
ZW-04-10-S-S-492-118
Opis
CONN BRD STACK .100" 4POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,100" (2,54mm) Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ZW-04-10-S-S-492-118 Modele
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,220" (5,588mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,492" (12,497mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,118" (2,997mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
4
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,100" (2,54mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
30,0µin (0,76µm)
Liczba rzędów
1
Kolor
Czarne
Długość - całkowita wtyku
0,830" (21,082mm)