YTE-150-02-L-5-645
Numer produktu DigiKey
YTE-150-02-L-5-645-ND
Producent
Numer produktu producenta
YTE-150-02-L-5-645
Opis
CONN HD ARRAY RCP 250P VERT GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
250 Pozycja Podniesione gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
YTE-150-02-L-5-645 Modele
Kategoria
Zakończenie
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Opakowanie
Rurka
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Status części
Aktywny
Kolor izolacji
Czarne
Typ złącza
Wysokość izolacji
0,645" (16,38mm)
Typ styku
Widlasty
Długość styku - bolec
0,050" (1,27mm)
Styl
Przewód na płytkę
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Raster - powierzchnie współpracujące
Typ kształt
Pătrat
Liczba rzędów
5
Materiał styku
Brąz fosforowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)