UMPT-10-02.5-L-V-S-W-P-TR
Numer produktu DigiKey
612-UMPT-10-02.5-L-V-S-W-P-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
612-UMPT-10-02.5-L-V-S-W-P-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
612-UMPT-10-02.5-L-V-S-W-P-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UMPT-10-02.5-L-V-S-W-P-TR
Opis
CONN HDR 10POS 2.00MM SMD SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pozycja Listwa, ostrza męskie Złącze Lutowany 0,079" (2,00mm) Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UMPT-10-02.5-L-V-S-W-P-TR Modele
Kategoria
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Producent
Samtec Inc.
Kolor
Czarne
Seria
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał styku
Stop miedzi
Status części
Aktywny
Wykończenie styku
Złoto
Typ złącza
Listwa, ostrza męskie
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Liczba pozycji
10
Napięcie znamionowe
650 V
Raster
0,079" (2,00mm)
Materiał -izolacja
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C