Ilustracja dla TW-50-06-L-T-350-160 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TW-50-06-L-T-350-160
Numer produktu DigiKey
612-TW-50-06-L-T-350-160-ND
Producent
Numer produktu producenta
TW-50-06-L-T-350-160
Opis
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,079" (2,00mm) Złoto Otwór przelotowy
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,163" (4,140mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,350" (8,890mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,160" (4,064mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
150
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,079" (2,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
3
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,673" (17,094mm)