Ilustracja dla TW-36-04-F-D-300-SM jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TW-36-04-F-D-300-SM
Numer produktu DigiKey
612-TW-36-04-F-D-300-SM-ND
Producent
Numer produktu producenta
TW-36-04-F-D-300-SM
Opis
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
72 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,079" (2,00mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TW-36-04-F-D-300-SM Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,487" (12,370mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,187" (4,750mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,300" (7,620mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
72
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,079" (2,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
3,00µin (0,076µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)