Ilustracja dla TW-20-06-G-D-410-120 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TW-20-06-G-D-410-120
Numer produktu DigiKey
612-TW-20-06-G-D-410-120-ND
Producent
Numer produktu producenta
TW-20-06-G-D-410-120
Opis
CONN BRD STACK 2.00 40POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,079" (2,00mm) Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TW-20-06-G-D-410-120 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,143" (3,632mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,410" (10,414mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,120" (3,048mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
40
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,079" (2,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
20,0µin (0,51µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,673" (17,094mm)