Ilustracja dla TW-10-06-T-S-425-090 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TW-10-06-T-S-425-090
Numer produktu DigiKey
612-TW-10-06-T-S-425-090-ND
Producent
Numer produktu producenta
TW-10-06-T-S-425-090
Opis
CONN BRD STACK 2.00 10POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,079" (2,00mm) Cyna Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TW-10-06-T-S-425-090 Modele
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,158" (4,013mm)
Długość - wysokość stosu
0,425" (10,800mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,090" (2,286mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Cyna
Raster
0,079" (2,00mm)
Liczba rzędów
1
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,673" (17,094mm)