TW-10-03-G-D-330-SM-A
Numer produktu DigiKey
612-TW-10-03-G-D-330-SM-A-ND
Producent
Numer produktu producenta
TW-10-03-G-D-330-SM-A
Opis
CONN BRD STACK 2MM 20POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,079" (2,00mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TW-10-03-G-D-330-SM-A Modele
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,467" (11,862mm)
0,137" (3,480mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,330" (8,382mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba pozycji
20
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,079" (2,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
20,0µin (0,51µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)