Ilustracja dla TW-10-03-F-D-270-090 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TW-10-03-F-D-270-090
Numer produktu DigiKey
612-TW-10-03-F-D-270-090-ND
Producent
Numer produktu producenta
TW-10-03-F-D-270-090
Opis
"FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD ST
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,079" (2,00mm) Złoto Otwór przelotowy
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,175" (4,445mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,270" (6,858mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,090" (2,286mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
20
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,079" (2,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
3,00µin (0,076µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,535" (13,589mm)