Ilustracja dla TW-05-09-L-D-216-SM-TR jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TW-05-09-L-D-216-SM-TR
Numer produktu DigiKey
612-TW-05-09-L-D-216-SM-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TW-05-09-L-D-216-SM-TR
Opis
"FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD ST
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,079" (2,00mm) Złoto Montaż powierzchniowy
Kategoria
Długość - całkowita wtyku
0,388" (9,855mm)
0,172" (4,369mm)
Seria
Długość - wysokość stosu
0,216" (5,486mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba pozycji
10
Raster
0,079" (2,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
10,0µin (0,25µm)
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)