Ilustracja dla TW-05-09-G-D-190-135 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TW-05-09-G-D-190-135
Numer produktu DigiKey
612-TW-05-09-G-D-190-135-ND
Producent
Numer produktu producenta
TW-05-09-G-D-190-135
Opis
CONN BRD STACK 2.00 10POS
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,079" (2,00mm) Złoto Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
TW-05-09-G-D-190-135 Modele
0,131" (3,327mm)
Długość - wysokość stosu
0,190" (4,826mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,135" (3,429mm)
Liczba pozycji
10
Raster
0,079" (2,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
20,0µin (0,51µm)
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,456" (11,582mm)