Ilustracja dla TW-04-12-SM-D-600-275 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TW-04-12-SM-D-600-275
Numer produktu DigiKey
612-TW-04-12-SM-D-600-275-ND
Producent
Numer produktu producenta
TW-04-12-SM-D-600-275
Opis
CONN BRD STACK 2.00 8POS
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,079" (2,00mm) Złoto Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
TW-04-12-SM-D-600-275 Modele
0,235" (5,969mm)
Długość - wysokość stosu
0,600" (15,240mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,275" (6,985mm)
Liczba pozycji
8
Raster
0,079" (2,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
30,0µin (0,76µm)
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
1,110" (28,194mm)