Ilustracja dla TW-03-05-S-D-380-075 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TW-03-05-S-D-380-075
Numer produktu DigiKey
612-TW-03-05-S-D-380-075-ND
Producent
Numer produktu producenta
TW-03-05-S-D-380-075
Opis
CONN BRD STACK 2.00 6POS
Szczegółowy opis
6 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,079" (2,00mm) Złoto Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
TW-03-05-S-D-380-075 Modele
0,139" (3,531mm)
Długość - wysokość stosu
0,380" (9,652mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,075" (1,905mm)
Liczba pozycji
6
Raster
0,079" (2,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
30,0µin (0,76µm)
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,594" (15,088mm)