Ilustracja dla TW-02-08-S-D-510-165 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TW-02-08-S-D-510-165
Numer produktu DigiKey
612-TW-02-08-S-D-510-165-ND
Producent
Numer produktu producenta
TW-02-08-S-D-510-165
Opis
CONN BRD STACK 2.00 4POS
Szczegółowy opis
4 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,079" (2,00mm) Złoto Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
TW-02-08-S-D-510-165 Modele
0,156" (3,962mm)
Długość - wysokość stosu
0,510" (12,954mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,165" (4,191mm)
Liczba pozycji
4
Raster
0,079" (2,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
30,0µin (0,76µm)
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,831" (21,107mm)