Ilustracja dla TW-02-08-S-D-500-115 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TW-02-08-S-D-500-115
Numer produktu DigiKey
612-TW-02-08-S-D-500-115-ND
Producent
Numer produktu producenta
TW-02-08-S-D-500-115
Opis
CONN BRD STACK 2.00 4POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycyjne złącze dystansowe listwowe 0,079" (2,00mm) Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TW-02-08-S-D-500-115 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Długość - bolca (powierzchnie współpracujące)
0,216" (5,486mm)
Producent
Samtec Inc.
Długość - wysokość stosu
0,500" (12,700mm)
Seria
Długość - tylnej części
0,115" (2,921mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Liczba pozycji
4
Wykończenie styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
Złoto
Raster
0,079" (2,00mm)
Grubość wykończenia styku - bolec (powierzchnie współpracujące)
30,0µin (0,76µm)
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita wtyku
0,831" (21,107mm)