TSW-149-23-S-D
Numer produktu DigiKey
SAM1072-49-ND
Producent
Numer produktu producenta
TSW-149-23-S-D
Opis
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 98 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
TSW-149-23-S-D Modele
0,230" (5,84mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,115" (2,92mm)
Długość całkowita styku
0,445" (11,30mm)
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
30,0µin (0,76µm)
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba rzędów
2
Materiał styku
Brąz fosforowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Bazowy numer produktu
Zakończenie
Lutowany
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
W magazynie: 770
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 90POS 2.54MM