TSW-148-23-L-S
Numer produktu DigiKey
SAM1071-48-ND
Producent
Numer produktu producenta
TSW-148-23-L-S
Opis
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 48 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
TSW-148-23-L-S Modele
0,230" (5,84mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,115" (2,92mm)
Długość całkowita styku
0,445" (11,30mm)
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
10,0µin (0,25µm)
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba rzędów
1
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Styl
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Osłona
Niezakryte
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ mocowania
Kolor izolacji
Czarne
Zakończenie
Lutowany
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
W magazynie: 241
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 45POS 2.54MM