TSW-110-15-L-D
Numer produktu DigiKey
SAM12345-ND
Producent
Numer produktu producenta
TSW-110-15-L-D
Opis
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 20 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TSW-110-15-L-D Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,520" (13,21mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,110" (2,79mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość całkowita styku
0,730" (18,54mm)
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Typ złącza
Typ kształt
Pătrat
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Raster - powierzchnie współpracujące
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba rzędów
2
Materiał styku
Brąz fosforowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C