TLW-105-06-G-S
Numer produktu DigiKey
SAM1100-05-ND
Producent
Numer produktu producenta
TLW-105-06-G-S
Opis
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 5 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TLW-105-06-G-S Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,105" (2,67mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,135" (3,43mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,300" (7,62mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,060" (1,52mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
5,2A na styk
Typ mocowania
Grubość wykończenia styku - bolec
Flash
Zakończenie
Lutowany
Bazowy numer produktu
Typ mocowania
Przeciwsobne
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 303
Zapas fabryczny: 2 525
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
W magazynie: 883
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
W magazynie: 0
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM