ST5-30-1.50-L-D-P-TR
ST5-30-1.50-L-D-P-TR
ST5-30-1.50-L-D-P-TR
Numer produktu DigiKey
SAM14643TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM14643CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM14643DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ST5-30-1.50-L-D-P-TR
Opis
CONN HDR 60POS SMD GOLD
Szczegółowy opis
60 Pozycyjny Złącze Listwa, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
ST5-30-1.50-L-D-P-TR Modele
Wysokości stosu z matami
4,5mm, 5mm
Liczba pozycji
60
Wysokość nad płytką
0,141" (3,58mm)
Raster
0,020" (0,50mm)