ST5-20-1.00-L-D-P-TR
Numer produktu DigiKey
SAM14641TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM14641CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM14641DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ST5-20-1.00-L-D-P-TR
Opis
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Szczegółowy opis
40 Pozycyjny Złącze Listwa, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
ST5-20-1.00-L-D-P-TR Modele
Wysokości stosu z matami
4mm, 4,5mm
Liczba pozycji
40
Wysokość nad płytką
0,121" (3,07mm)
Raster
0,020" (0,50mm)