ST5-10-1.50-L-D-P-TR
Numer produktu DigiKey
SAM14640TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SAM14640CT-ND - Taśma cięta (CT)
SAM14640DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ST5-10-1.50-L-D-P-TR
Opis
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycyjny Złącze Listwa, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ST5-10-1.50-L-D-P-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Montaż nasadowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Typ złącza
Listwa, styki na listwie centralnej
Wysokości stosu z matami
4,5mm, 5mm
Liczba pozycji
20
Wysokość nad płytką
0,141" (3,58mm)
Raster
0,020" (0,50mm)