Ilustracja dla SSW-123-23-S-S jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SSW-123-23-S-S
Numer produktu DigiKey
SSW-123-23-S-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSW-123-23-S-S
Opis
CONN RCPT 23POS 0.1 GOLD PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
23 Pozycja Gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy Złoto
Modele EDA/CAD
SSW-123-23-S-S Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)
Typ złącza
Długość styku - bolec
0,394" (10,00mm)
Typ styku
Widlasty
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
4,7A na styk