SLH-020-1.50-G-D-A-K
Numer produktu DigiKey
612-SLH-020-1.50-G-D-A-KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
612-SLH-020-1.50-G-D-A-KCT-ND - Taśma cięta (CT)
612-SLH-020-1.50-G-D-A-KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SLH-020-1.50-G-D-A-K
Opis
0.50 MM MICRO BLADE & BEAM ULTRA
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Pozycyjny Złącze Gniazdo, styki na osłonie zewnętrznej Montaż powierzchniowy Złoto
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Samtec Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki, montaż nasadowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Typ złącza
Gniazdo, styki na osłonie zewnętrznej
Wysokości stosu z matami
2mm
Liczba pozycji
40
Wysokość nad płytką
0,072" (1,83mm)
Raster
0,020" (0,50mm)