SFSD-04-28-G-03.25-D-NDX
Numer produktu DigiKey
SFSD-04-28-G-03.25-D-NDX-ND
Producent
Numer produktu producenta
SFSD-04-28-G-03.25-D-NDX
Opis
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,271' (82,55mm, 3,25")
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFSD-04-28-G-03.25-D-NDX Modele
Kategoria
Długość
0,271' (82,55mm, 3,25")
Producent
Samtec Inc.
Funkcje
Klucz polaryzujący
Seria
Kolor
Czarne, indywidualne
Opakowanie
Zbiorcze
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Zakończenie kabla
Zagniatanie
Typ złącza
Gniazdo do gniazda
Wykończenie styku
Złoto
Liczba pozycji
8
Grubość wykończenia styku
10,0µin (0,25µm)
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)