SFMC-120-01-S-D
Numer produktu DigiKey
SAM10704-ND
Producent
Numer produktu producenta
SFMC-120-01-S-D
Opis
CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFMC-120-01-S-D Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Opakowanie
Rurka
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,180" (4,57mm)
Typ złącza
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2,9A na styk
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba rzędów
2
Typ kształt
Pătrat
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,050" (1,27mm)