SFM-120-01-S-D-A
Numer produktu DigiKey
SAM9890-ND
Producent
Numer produktu producenta
SFM-120-01-S-D-A
Opis
CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SFM-120-01-S-D-A Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Prod.
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Seria
Kolor izolacji
Czarne
Opakowanie
Rurka
Wysokość izolacji
0,180" (4,57mm)
Status części
Aktywny
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Wysokości stosu z matami
6,02mm, 6,17mm, 7,80mm, 7,95mm, 9,58mm, 9,73mm, 11,48mm, 11,63mm
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Funkcje
Prowadnica płytki
Raster - powierzchnie współpracujące
Prąd znamionowy (A)
3,2A na styk
Liczba rzędów
2
Napięcie znamionowe
250V~
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,050" (1,27mm)