SEM-125-02-03.0-H-D-A
Numer produktu DigiKey
SAM11679-ND
Producent
Numer produktu producenta
SEM-125-02-03.0-H-D-A
Opis
CONN RCPT 50POS 0.031 GOLD SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Pozycja Gniazdo Złącze 0,031" (0,80mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SEM-125-02-03.0-H-D-A Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Opakowanie
Taca
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,177" (4,50mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Styl
Przewód na płytkę
Wysokości stosu z matami
6mm, 7mm, 10mm
Liczba pozycji
Funkcje
Prowadnica płytki
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2,6A na styk
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba rzędów
2
Typ kształt
Pătrat
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,125" (3,18mm)